O Kancelarii

Kancelaria Notarialna prowadzona przez notariusza Aleksandrę Podrazę-Dokurno mieści się w centrum Skórzewa (gmina Dopiewo), przy ulicy Poznańskiej 117a (na 1. piętrze budynku, z osobnym wejściem po zewnętrznych schodach mieszczących się z prawej strony budynku). Skórzewo położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie Poznania (dzielnice Junikowo i Grunwald), Wysogotowa, Batorowa, Dąbrówki, Dąbrowy, a także w bliskim sąsiedztwie Przeźmierowa. 

Photo 1_1 Photo 2_1 Photo 3_1 Photo 4_1

Dla Klientów Kancelarii dostępny jest bezpłatny parking przyległy do budynku, z bezpośrednim wjazdem z ulicy Poznańskiej.  

Kancelaria jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 16:30. Istnieje możliwość indywidualnego uzgodnienia dokonania czynności notarialnej w innych dniach i godzinach.

Szczegółowe informacje dotyczące lokalizacji Kancelarii wraz z mapą dojazdu znajdą Państwo w zakładce:

Czynności notarialne mogą być również dokonane poza siedzibą Kancelarii, jeśli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności.

Notariusz, jako osoba zaufania publicznego, powołana jest do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną, dbając przy tym o bezpieczeństwo obrotu prawnego, zachowując bezstronność i należytą staranność. Udzielanie informacji odnośnie czynności notarialnych, ich kosztów i niezbędnych do nich dokumentów jest nieodpłatne. W tym celu należy skontaktować się z Kancelarią (telefonicznie, za pomocą poczty elektronicznej) lub umówić się na spotkanie z notariuszem.

Black and White Premium WordPress Theme